SDS s.r.o. - pletacie priadze  nákup aj bez registrácie  pletacie priadze, pletacie ihlice
a ďalšie pomôcky pre pletenie, háčkovanie a vyšívanie 

Odporúčame náš partnerský obchod s hračkami, dekoráciami a ďalším tovarom pre deti a teenagerov:

www.krajina-deti.sk

Novinkou nášho sortimentu pre tento rok sú kočíky pre bábiky a ďalšie hračky od nemeckého výrobcu firmy KNORR. Ponúkame širokú škálu modelov i farebných kombinácií kočíkov pre bábiky, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou i moderným dizajnom nie nepodobným skutočným detským kočíkom. V ponuke nájdete nielen klasické hlboké kočíky, ale aj obľúbené trojkolky, golfky a autosedačky. Bábikám samozrejme môžete dopriať aj obľúbené trojkombinácie podobné trojkombinacím určeným pre deti.

Kočárek pro panenky TWINGO Rockabella

 

ďalej ponúkame najširší sortiment detskej batožiny, kufrov a doplňkov od výrobcu Joummabags

 

 

 

Kvalitné OBLIEČKY

povlečení Playboypovlečení Spongebob

povlečení Ed. Hardypovlečení Taxi

povlečení Krtečekpovlečení Kitty

Viac ako 1000 vzorov obliečok

DISNEY ,  MARVEL, Matějovský

PLAYBOY, ED Hardy, fototlače

i klasické vzory obliečky.
img Košík

Názov
Množstvo
Cena s DPH
DPH
Celkom s DPH
CELKOM bez DPH
CELKOM s DPH
0,00 €
0,00 €
Spôsob dopravy
 
Spôsob platby
Popis dopravy

Tovar zasielame Zmluvným balíkom Slovenskej Pošty. Zásielka je poistená a v cene je dodanie do domu adresáta. V prípade nezastihnutia adresáta je zásilka uložena na pošte po dobu 18 dní. Zásielky odosielame len v útorok (expedícia pondelok popoludní). Dodanie do 3 pracovných dní.

+4,30 €
Popis dopravy

Tovar zasielame Zmluvným balíkom Slovenskej Pošty. Zásielka je poistená. Zásilka sa nedoručuje na adresu, je uložena na pošte po dobu 18 dní. O uložení zásielky Vás pošta informuje. Zásielky odosielame len v útorok (expedícia pondelok popoludní). Dodanie do 3 pracovných dní.

+4,10 €
Popis dopravy

Objednávky zasielané kurierom vybavujeme najneskôr do 2 pracovných dní. Pokiaľ by to nebolo možné, kontaktujeme Vás. Pokiaľ je to možné, odosielame objednávky došlé do 12:00 ešte ten istý deň.

Zásielka je doručovaná do 48 hodín od predaní zásielky kurierovi (len v pracovných dňoch). Pokiaľ pripadá koniec lehoty pre doručenie na sobotu, nedeľu alebo sviatok, je zásielka doručovaná najbližší ďalší pracovný deň.

+8,00 €
Popis dopravy

Objednávky zasielané kurierom vybavujeme najneskôr do 2 pracovných dní. Pokiaľ by to nebolo možné, kontaktujeme Vás. Pokiaľ je to možné, odosielame objednávky došlé do 12:00 ešte ten istý deň. Dodanie na zadanú adresu do 3 dní - len v pracovných dňoch

+6,30 €
+3,50 €
+10,90 €
0 €
0 €
+0,70 €
 
Vážený zákazníkovia, pokiaľ ste zvolili platbu PLATOBNOU KARTOU jedná sa o internetovú on-line platbu a je potreba všetky údaje zadať bez prerušenia, tak ako Vás systém navedie. Pokiaľ platbu prerušíte napr. zmačknutím tlačidla SPÄT, k platbe sa už nieje možné vrátiť - platba neprobehne. Objednávku je pak treba zadať od počiatku znova. Vaša karta samozrejme musí mať povolené internetové platby.
PLATOBNOU KARTOU NIE JE MOŽNÉ PLATIT PRI PREVZETÍ TOVARU (na pobočke ani u kuriera)!
NmE5NmE0